Výprava na lyže I 8. 1. 2005
Trasa:Severák - Královka - Prezidentská chata - (Josefodolská přehrada - Kristiánov - Nová louka) - Bedřichov
Vedení:Zip, Kim, Lišák, Králík
Členové: Mloci: Roxtidy, Klíšťák, Opic, Pompo
Tučňáci: Dale, Luňák, Šíp, Kryštof
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
První výprava v tomto roce byla samozřejmě na běžky a sjezdovky. Sešli jsme se ráno na autobusovém nádraží a společně jsme jeli do Hrabětic. Zde jsme se rozdělili. Sjezdaři šli na nedaleký kopec a běžkaři se vydali směrem na Královku. Už od začátku nás neustále zdržoval Opic, kterému to moc nešlo a každou chvílí padal. Na Královce jsme posvačili. Odtud jsme jeli na Prezidentskou chatu, ke které vedl mírný kopeček, který Opic sjížděl kolem 15 minut. Proto se Kim rozhodl, že se rozdělíme. Já, Roxtidy a Lišák jsme jeli kolem přehrady, dále na Kristiánov a na Novou louku až do Bedřichova. Kim, Opic a Pompo jeli rovnou do Bedřichova. V Bedřichově jsme se spolu sešli asi v půl druhé, kde nás nějací pánové vozili na skútrech. Ve čtyři hodiny jsme vyjeli z Bedřichova autobusem, ve kterém už sjezdaři byli, protože jeli přímo z Hrabětic. Vystoupili jsme na MHD, kde jsme dostali Mustangy a byl rozchod.