Schůzka - ponorková 18. 3. 2009
Vedení:Zip, Kim, Opic, Bobr, Klíšťák, Clouii
Členové: Mloci: Luck, Luňák, Chip, Net, Marvin, Filip, Levhart, Soptík
Tučňáci: Kája, Šíp, Kryton, Kuba, Blesk, Gepard, David, Tornádo
Příspěvek ke schůzce od Marvina:
Schůzka s ponorkami byla prima.Líbilo se mi,jak jsme museli dalokhledem koukat na nástěnku na které byly tyto slova: Julius Verner se potopil do hloubky 20 000 metrů pod hladinu moře.

Příspěvek ke schůzce od Neta
Na této schůzce se jako z jedné z mála hrály hry na počítači. Byla to hra Polda 3- ponorky: http://www.slunecnice.cz/sw/polda-3-ponorka/, dále jsme hráli, kdo vydrží více bez vzduchu, potom jsme jsme se snažili projít co nejtiššeji kolem radaru a četli daleký nápis: Julius Verne se potopil do hloubky 20 000 metrů pod hladinu moře................

Příspěvek ke schůzce od Luck
Tak zrovinka na této schůzce jsme se stali posádkami ponorek a naším hlavní cílem bylo je pokud možno co nejvíce vylepšit, abychom jako mořští vlci měli snad co nejlepší ne loď, ale ponorku. Celé toto zápolení spočívalo hlavně v ověření, ktera z družin je schpnější v jednotlivých úkolech, na které mohou v moři narazit. A tak například Tučňáci získali Vylepšený Tichý pohon, jelikož se ukázalo, že jejich schopnost potichu proplout určeným koridorem je nesrovnatelně vyšší než Mločí. Mloci naopak ukázali, že nejlepším způsobem, jak proplout pro změnu zaminovaným koridorem je stylem Rovnou za nosem. Díky tomuto přesvědčení utrpěli méně škod a nakonec po další sérii zkoušek se jim podařilo svoji ponorku lépe vybavit.