Schůzka - družinová 11. 2. 2009
Vedení:Šíp, Luck, Zip, Kim, Bobr, Klíšťák, Opic
Členové: Mloci: Luňák, Chip, Levhart, Filip, Marvin, Soptík
Tučňáci: Kája, Net, Blesk, David, Jakub
Příspěvek k této schůzce od Marvina:
Vytváření komiksů, bohužel jsem ten svůj nestihl dokončit.

Příspěvek k této schůzce od Neta:
Tuto schůzku vedl Luck a Śíp, což zaručovalo příjemnou zábavu a taky že jo. Ślo o vytváření komixů. Na programu bylo pár her, které mě opravdu zaujaly. Jedna z nich například byla vytvořit ve družině fotokomix(například jako v Top Dívce). Dále vymyšlení vlastního komixu ve družině, atd.

Příspěvek k této schůzce od Lucka:
Tato schůzka byla vedena především pod Šípovou taktovkou, coz zaručovalo neopakovatelný zážitek. Tato schůzka, která právem nese označení komixová patří mezi nejlepší schuzky v roce. Vsadím se, že každý z vás už někdy chtěl vytvořit nějaký komix. No a tady, na této schůzce jste k tomu měli příležitost. Nejprve jste však musili prokázat, že se v komixovém světě vyznáte, což spočívalo v rozlišení komixových postaviček. A pak už jste se mohli plně věnovat výrobě kresleného komixu. Tam jste ovšem byli trošku svázáni požadavky objednavatelů komixu. To ovšem neplatilo pro tzv. "fotoromán", který byl vyráběn vzápětí. Na této schůzce se prostě s komixy užila spousta legrace, stačí se podívat na fotky...