Schůzka -družinová 8. 10. 2008
Členové: Mloci: Luck, Luňák, Chip, Net, Soptík, Tornádo, Hurykán
Tučňáci: Kája, Šíp, Kryton, Rychlík, Jakub, Vláďa
Zápis do kroniky Zapsal: Luck
Na této družinové schůzce jsme se stali astronauti s velmi důležitým posláním. Jelikož se naše planeta Země už přelidňuje, bylo naším úkolem najít jinou planetu pro život vhodnou. No a když už na takouvou planetu dorazíte, tak se potýkáte se spoustou problémů. Například nevěřili byste, jak jsou pozemští vědci hloupí... ...zapoměli dát na vzorky rostlin štítky s tím, co to je, takže jsme si to museli udělat sami. Ale i přesto jsme měli nedostatek jídla, takže jsme museli okrást domorodce. No a když už se teda chcete vydat zpátky na Zem oznámit, že už jste našli vhodnou planetu, tak vám skratují elektrické obvody, takže je musíte opravit. Prostě dělat astronauta není peříčko, ale o tom se můžete přesvědčit i z fotek...