Schůzka - prázdninová 10. 9. 2008
Členové: Mloci: Luck, Luňák, Net, Filip, Matyáš, David
Tučňáci: Kája, Šíp, Kryton, Jakub, Vítek, Ríša
Zápis do kroniky Zapsal: Luck
Přesto, že už bylo zaří a všichni jsme už musili chodit do školy, tak se jedna z prvních schůzek letočního školního roku nesla v duchu prázdnin. Díky této schůzce jsme si připomněli i spoustu ne zrovna krásných věcí, které nás na dovolené mohou potkat. Začínalo to přímo idilicky - sbírání mušlí z moře, krásná to věc. no a pak se vrátíte do hotelu a co se nestane - odhozením ručníkem schodíte starodávnou vázu, kterou máte v pokoji. Ale co teď s tím? Rychle ji slepit, než na to někdo příjde. No a když už příjde konec dovolený, tak zrovna když chcete odjet na letiště, tak je ve městě dopravní kolaps, takže vám nezbývá nic jiného, než si hodit batoh na záda a kličkovat přeplněnými ulicemi na letiště, abyste stihli odlet. Ale o tom všem vám mnohem víc řeknou fotky.