Smrk 16. 9. 2006
Trasa:Nové Město pod Smrkem - Smrk - Smědava - Kristiánov - Bedřichov - Lidové sady
Vedení:Bobr, Kim, Mamut, Poletuška, Pipi
Členové: Mloci: Klíšťák, Opic, Luck, Pompo
Tučňáci: Roxtidy, Beebob, Luňák, Holly, Tomáš
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
I letos vedla naše první výprava v roce přes nejvyšší horu Jizerských hor (Smrk). Celé středisko se ráno sešlo na vlakovém nádraží a společně jsme dojeli vlakem do Nové město pod Smrkem. Odtud jsme se vydali na Smrk. Tentokrát jsme nešli klasickou cestou a šli podle některých tou lepší cestou, ale podle mě byla lepší ta stará. I letos byla vyhlášena soutěž o první Mustang roku. Naším úkolem bylo přenést na Smrk vzorek koláče nebo dortu, který jsme samozřejmě sami vytvořili. Nebylo to vůbec lehké kdo je nejlepší. Nakonec to vyhrál beránek a štrůdl. Ze Smrku jsme jako obvykle šli na Smědavu, kde se „házelo kostkou“, dále přes Kristiánov, Novou louku, Maliník, Českou chalupu a nakonec do Lidových sadů, kde jsme museli čekat na Zipa, protože měl u sebe Mustangy. Když přišel, ukázalo se, že má u sebe jen samé jednomustangovky. Po pokřiku jsme a klasické společné fotce jsme se všichni odebrali domů.