Mustang Road Show 14. 5. 2006
Členové: Mloci: Šíp, Opic, Luňák, Kája
Tučňáci: Roxtidy, Beebob, Luck, Pompo, Kryštof
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
MRŠ je jedna z tradičních střediskových akcí za rok a proto se ani tentokrát na ni nezapomnělo. Tentokrát se však nekonala na táboře, ale v naší klubovně v Hanychově. Náš oddíl se sešel už ve 13:00, protože jsme ještě neměli nacvičenou jednu písničku a celkově jsme ještě nebyli sehraní. Kim nás jako obvykle doprovázel svou skvělou elektrickou kytarou. Mezitím co jsme nacvičovali, v klubovně se vše připravovalo na to aby ve 14:00 mohla MRŠ začít.Když bylo vše připraveno a všichni byli připravení, mohla MRŠ začít. Postupně se na jevišti vystřídali vlčata, 26. oddíl, holky a my. Opic s Roxtidym předvedli pěknou scénku při Známce punku. Zkrátka Opic byl jako každý rok neporazitelným komikem. Pak přišlo vyhodnocení. My jsme bohužel obsadili 3. místo a 1. místě se umístili Vlčata, takže bychom se všichni měli zamyslet nad svým výkonem, když nás porazili ti nejmenší. Pak následovalo společné foto a pak rozchod.