Boby & sněhové hrátky!!! 18. 3. 2006
Členové: Mloci: Cvrček, Šíp, Luňák, Kája
Tučňáci: Roxtidy, Pompo, Marek, Kryštof
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Tato výprava je vždy jen jednou za rok a proto jsme se na ni všichni těšili. Dokonce s námi jely i holky. Sešli jsme se ráno na autobusovém nádraží a společně jsme dojeli do Bedřichova. Vystoupili jsme a vydali jsme se na nás oblíbený kopec přímo nad zastávkou autobusu. Když jsme tam vyšlapali, tak už nic nebránilo tomu, abychom začali pořádně bobovat. Jezdili jsme dolu a pak zase šlapali nahoru. Dělali jsme společné jízdy a uspořádali jsme závody, dělali si různé naschvály atd. Když nás bobování přestalo bavit, uspořádali jsme kouličkovou válku. Když nás i to přestalo bavit, zase jsme bobovali. No a jelikož nám čas rychle ubíhal, museli jsme se po svých přesunout na Maliník, odkud jsme sjeli na bobech na do Liberce. Když jsme tam dorazili, nasedli jsme na boby a vyjeli jsme na tu nejlepší a nejzábavnější jízdu této výpravy. Všichni jsme (naštěstí) dojeli na Českou chalupu a následně jsme sjeli do Lidových sadů. V Lidových sadech jsme si dali nástup a tuto skvělou výpravu jsme zakončili společným pokřikem. Zkrátka to byla skvělá výprava!!! Bohužel se nám zatím nesešli žádné fotky, tak se zatím spokojte s tím to zápisem.