Středisková výprava do… 1. 4. 2006
Trasa:Severočeské museum - Základní škola Husova
Vedení:Zip, Dale, J.R., Kim, Mamut, Krab, Chechta <br /> 26. oddíl: Jožka, Lipnic <br />28 oddíl: Lotty, Šíša, Jeřabina
Členové: Mloci: Cvrček, Šíp, Opic, Rak, Luňák
Tučňáci: Roxtidy, Klíšťák, Beebob, Luck, Pompo, Kryštof
Nováčci: Kuba
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Na tuto výpravu se každý z nás těšil, protože do výprava do tělocvičny nebývá tak často. Samozřejmě tato akce byla celostředisková. Sešli jsme se celé středisko v 8:45 před Severočeským museem v dost velkém počtu. Když dorazili i vedoucí, šli jsme k Základní škole Husova, která nám poskytla svou tělocvičnu. Když jsme tam dorazili, dali jsme si pokřik a trochu jsme se venku rozcvičili. Pak jsme šli do šaten, kde jsme se převlékli do tělocvičného oblečení. Poté jsme se všichni přesunuli do tělocvičny, která nebyla moc velká. Nastoupili jsme si do družin a byli jsme rozděleni do skupin. Bylo jich celkem 6. Každá skupina si vymyslela svůj název a pak se rozlosovalo kdo s kým bude hrát. Jako první jsme si zahráli turnaj ve fotbale. Samozřejmě v této malé tělocvičně se nedalo hrát v plném počtu lidí ve skupině a proto se hrálo 3+brankář a během zápasu jsme se střídali. Každý zápas se hrál pouze 5 minut. Když každá skupina odehrála potřebné zápasy, bylo vyhlášení výsledků fotbalu. Jako první byla skupina s názvem Juventus, ve kterém jsem byl i já. Pak následovali 2 disciplíny – hod na koš a slalom s florbalovou holí a míčkem. Mezitím byl vyhlášen čas na oběd. Když jsme se všichni posilnili a absolvovali disciplíny, bylo vyhlášení. No a pak se uspořádal turnaj ve florbale. Když každá skupina odehrála zápasy, byla vyhlášena poslední disciplína – na žíněnkách předvést nějakou akrobatickou sestavu. Každá skupina to měla dobré, ale všichni jsme museli uznat, že nejlepší sestavu měla skupina sestavená z vedení. A jelikož se nám už čas nachýlil, uklidili jsme v tělocvičně a přesunuli se do šaten, kde jsme se převlékli. Venku, bylo vyhlášení všech turnajů a disciplín. Dostali jsme diplomy a různé odměny. Nejlepší celkový výsledek ze všeho měla skupina s názvem Juventus!!! Nakonec jsme si dali pořádný, hlasitý pokřik a pak jsme se všichni rychle rozešli, jelikož začalo pršet. Byla to skvělá výprava!