Pošťácká schůzka 8. 2. 2006
Tučňáci: Roxtidy, Klíšťák, Pompo, Luck, Kryštof, Marek
Nováčci: Kuba
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Tuto schůzku měl Zip. Dalo se očekávat, že když má schůzku Zip, že bude určitě něčím zajímavá a třeba i poučná. Jako bych to neříkal. Když jsme začali schůzku, Zip nám řekl, že jsme zaměstnáni u pošt a naší prací je doručování zásilek. Jedna družina šla k Zipovi, kde jeden vyvolený vytáhl z obálky nějaký úkol, který museli splnit a druhá družina mezitím nějaký úkol už plnila. Jako například jsme si museli vyrobit vlastní razítko, nebo poznávat na mapě České republiky města, zabalit balík v podobě jednoho člena v družně, nebo se správně trefit na cíl či zazpívat nějakou písničku. Prostě to byly úkoly, které musí správný pošťák bezpodmínečně umět. Nebyly to však jenom úkoly ale nýbrž třeba i osobní volno apod. Jak jsme tak plnili úkoly, tak plynul i čas a 1,5 hodiny na takto zajímavé schůzce uběhne jako voda. Takže jsme splnili jenom pár úkolů a už jsme si museli jít sednout aby mohlo dojít k vyhodnocování úkolů. Jako pošťáci se lépe osvědčili Mloci. Proto také schůzku vyhráli a Tučňáci museli uklízet. Zkrátka byla to skvělá schůzka!!!