Výprava s Chechtou 22. 3. 2003
Trasa:Křížany – Kaple sv. Kryštofa – Kryštofovo údolí – Spálený vrch – U dvou buků – Hamrštějn – Machnín - Liberec
Vedení:Chechta, Poletuška, Krab, Zip, Pavouk, Miloš
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Klíšták, Šíp
Tučňáci: Radar, Bobr, Opic, Pepa
Uběhlo čtrnáct dnů od poslední výpravy a my jsme opět stáli na nádraží ČD a před námi byla opět jedna z hezkých výprav a pěkný den strávený společně. Účast byla docela slušná: Chechta, Poletuška, Krab, Zip, Pavouk, Miloš, J.R., Lišák, Klíšťák, Šíp, Radar, Bobr, Opic a Pepa. Odjeli jsme vlakem do Křížan, odkud jsme se vydali ke kapli svatého Kryštofa až do Kryštofova údolí. Po cestě jsme si vyzkoušeli rozdělávání ohně, zahráli jsme si plno zajímavých her, aby nám cesta lépe utekla. Když jsme dorazili do Kryštofova údolí, dali jsme si menší oběd a vyrazili jsme dál ke dvěma bukům a dále do Hamrštejna a do Machnína. Vzhledem k tomu, že celou trasu jsme ušli o trochu rychleji, než jsme si mysleli, zbylo nám ještě dostatek času na nádraží na to, abychom si mohli zahrát ještě několik her. A ani jsme se nenadáli a už nám přijížděl vláček, který nás odvezl bez problémů do Liberce, kde jsme si zakřičeli náš pokřik a rozešli jsme se spokojeně domů, abychom se mohli těšit zase na další výpravu. O něco málo níže si můžete prohlédnout fotky z této výpravy. V případě, že si budete chtít některou z nich prohlédnout v plné velikosti, stačí Vám na ni kliknout.