Výprava na Ještěd 8. 3. 2003
Vedení:Pavouk, Zip, Kim, Miloš
Členové: Mloci: Čili, Šíp
Tučňáci: Křižák, Opic, Bobr
Ráno jsme se sešli ve velmi nepříznivém počasí v tomto složení: Pavouk, Zip, Kim, Miloš, Křižák, Opic, Bobr, Čili a Šíp. Tramvají jsme se vydali na konečnou v Hanychově, odkud jsme šli na stanici lanovky, která nás měla odvést nahoru na Ještěd. Cesta však neproběhla zcela bez obtíží, neboť Křižák se stačil asi pětkrát natáhnout a tím nám obveselit cestu. U lanovky jsme zjistili, že odjezd je až za půl hodiny a tak jsme si zahráli jednu skvělou hru, aby nám čas lépe utekl. Když nadešel ten pravý čas, koupili jsme si lístky a vydali jsme se lanovkou k vrcholu. Jediné, co nás však nahoře čekalo byla mlha, vítr a zima. Vzhledem k těmto všem okolnostem jsme nahoře nepobyli nijak dlouho a pěšky po svých jsme se vydali zpět dolů do Liberce. Po cestě jsme se ještě navštívili starou bobařskou dráhu, kde jsme si zvládli zahrát několik zajímavých her. A ani jsme se nenadáli a již jsme byli zpět v Liberci. Vzhledem k tomu, že nám zbývalo ještě dostatek času, rozhodli jsme se, že strávíme zbytek času v naší klubovně. A tak se také stalo. V klubovně jsme si dali čaj, který nás zahřál a pak jsme asi dvě hodinky hráli různé hry (ruleta, dostihy, ...). Když se výprava nachýlila ke svému konci, opustili jsme naši skvělou klubovnu a tramvají jsme dorazili zpět na Fügnerku, kde jsme si dali rozchod. O něco málo níže máte fotky z této akce. V případě, že si budete chtít prohlédnout některou fotku v plné velikosti, stačí Vám na ni kliknout.