Běžky + sjezdovky II. 25. 1. 2003
Vedení:Zip, Jack, Kim, Pavouk, Jana (Pavoukova), Miloš
Členové: Mloci: Křižák, Bobr, Klíšťák, Šíp, Tomáš, Lišák, Radar
Tučňáci: J.R., Dale
Již jako minulá výprava, tak i tato byla dělená a každý si mohl vybrat, zda pojede na běžky, nebo sjezdovky. Sešli jsme se ráno na nádraží ČSAD. Na běžky se rozhodli jet tito lidé: Jack, Miloš, Křižák, Bobr, Klíšťák, Šíp, Tomáš, Lišák a Radar a na sjezdovky jeli tito lidé: Zip, Pavouk, Kim, J.R. a Dale. Obě skupinky vyjeli společně autobusem až na Bedřichov. Zde jsme se rozdělili a běžkaři vyrazili směrem na Novou louku, dále přes Hřebínek do Kristiánova. Po cestě si dali několik zastávek na svačinu a zahráli si několik zajímavých her. Z Kristiánova vyrazili zpět přes Novou louku do Bedřichova. A zde již čekali na partu sjezdařů, která si mezitím užívala na bedřichovských sjezdovkách. Jízdu vlekem již od minula zvládli všichni a tak jsme se soustředili na nácvik sjezdu. Musím uznat, že J.R. i Dale byli dobrými žáky a po chvíli je nebylo skoro co učit. Když nám ve dvanáct skončila platnost permanentek na vlek, vydali jsme se po náročném sjezdování do nedaleké restaurace, kde jsme si dali výborný oběd a již jsme spěchali na zastávku autobusu v Bedřichově, kde jsme se sešli se skupinou Běžkařů. Společně jsme pak jeli autobusem zpět do Liberce. Na nádraží jsme si zakřičeli oddílový pokřik, rozdali jsme si Mustangy a šli jsme domů.