Tělocvična 23. 11. 2002
Vedení:Zip, Krab, Miloš, Kim, Pavouk, Poletuška, Svišť
Členové: Mloci: Lišák, Mamut, Honza, Orel, Klíšťák, Dale, Luňák
Tučňáci: Bobr, Radar, Opic, Cvrček, Rak, Aleš
Podle kalendáře končil podzim a začínala zima, a tak jsme se rozhodli, že tuto výpravu uskutečníme do tělocvičny. Dohodli jsme se spolu s 26. oddílem skautů a vyrazili jsme do školní tělocvičny. Hned na úvod jsme si zahráli fotbal úplně všech úplně proti všem. Musím uznat, že nás bylo na ploše docela dost a tak jediné štěstí bylo, že nás vedoucí v zápětí rozdělili do několika družstev. Po rozdělení jsme přišli na to, že nás vedoucí promíchali i s druhým oddílem, a tak ze souboje oddílů nebylo nic. Ale to samozřejmě neubralo nic na našem sportovním nasazení. V první půlce dne se hrál fotbal systém \\\\\\\\\\\\\\\"každý tým s každým\\\\\\\\\\\\\\\". Na konkrétního vítěze si již teď nevzpomenu, protože všichni byli natolik dobří, že mi výsledky splývají dohromady. No, a když jsme dohráli fotbal, zahráli jsme si ještě stejným systémem florbal. Když jsme odpoledne skončili, byli jsme všichni úplně propocení, a tak jsme již vyrazili každý domů, kde jsme dali svým tělům trochu odpočinout.