Vedení:Kiwi, Špunt,
Členové: Mloci: Medvěd, Sup, Rak, Jack, Robin, Aleš
Tučňáci: Kocour, Svišť, Jirka, Einstein, Mýval
Zápis do kroniky Zapsal: Aleš
Sešli jsme se v 8:30 u vchodu do ZOO. Potom jsme došli do parku u PKO, kde byl slavnostní nástup. Pak jsme se přesunuli dolů k lukostřelcům. Tam bylo vypsáno pořadí družin, jak poběží za sebou. My jsme byly až 37. z 39 družin. Dlouhou chvíli jsme si krátili stavěním hrází. Vystavěli jsme deset různých hrází a hráziček, z nichž ta první a nejpevnější byla dílem Aleše a Robina. Závod začal nástupem a ohlášením se. Dostali jsme mapu, podle níž jsme běželi. První úkol bylo vysílání morseovky. Druhý poznávat rostlinky. Třetí rozdělat oheň a uvařit čaj. Čtvrtý odhadnout 10 cm. Pátý poznat stromečky. Šestý – zdravověda. Sedmý rozeznat mapové značky. Osmý odhad délky a výšky. Devátý určit azimut a délku 200m. Desátý uzlování. Jedenáctý přejdi lanovou dráhu. Pak už byl cíl. Za závod jsme získali 13,5 trestného budu. Umístili jsme se na osmém místě.