Výprava do Lasvic 25.-30. 10. 2002
Vedení:Krab, Chehcta, Poletuška, Miloš, Kim, Jack, Zip
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Mamut, Orel, Šíp, Klíšťák, Dale
Tučňáci: Křižák, Bobr, Králík, Radar, Opic, Tomáš, Cvrček, Rak
Nastaly nám podzimní prázdniny a jako je v tomto oddíle již zvykem, vyjeli jsme i o těchto prázdninách na vícedenní výpravu. V pátek odpoledne jsme se sešli na nádraží ČD v tomto složení: Zip, Jack, Krab, Chechta, Kim, Poletuška, Miloš, J.R., Lišák, Mamut, Klíšťák, Dale, Orel, Šíp, Křižák, Bobr, Králík, Radar, Opic, Cvrček, Rak a Tomáš. Společně jsme se vydali vlakem až do Zákup, odkud jsem museli zbývající čtyři kilometry již ujít sami. Nikomu to však přespříliš nevadilo, neboť jsme se již těšili na program, který pro nás vedoucí připravili. Večer jsme se na chatě navečeřeli a šli jsme si lehnout. Druhý den se rozběhla velká soutěž s názvem \\\"Hry bez hranic\\\", která se táhla po celou dobu našeho pobytu na chatě. Tato velká soutěž obsahovala mnoho a mnoho menších her, při kterých jsme si například mohli prozkoumat okolí, zahrát na majáky, vymýšlet pantomimu, řezat na rychlost dřevo a při tom ještě jíst mrkev a mnoho dalšího. V pondělí jsme výpravu zpestřili netradičním výletem. Vydali jsme se totiž do Liberce, kde jsme šli do centra Babylon. Zde jsme pomáhali při organizaci herního dne pro děti a prezentovali jsme náš oddíl. Samozřejmě jsme si nezapomněli jít zablbnout do Lunaparku, který byl při této příležitosti zdarma a také jsme každý vyhrál plno zajímavých cen. Večer jsme se opět vrátili do chaty. Zbývající den jsme dohráli \\\"Hry bez hranic\\\" a ve středu jsme již jen balili a balili a pak nás již čekala cesta domů vlakem. Kromě zpoždění vlaku proběhla celá cesta bez problémů a po pokřiku Mustangů na nádraží jsme se již všichni rozešli domů. Těším se již na další vícedenní výpravu a doufám, že bude nejméně tak dobrá, jako tato.