Výprava na běžky III. 28. 1. 2006
Trasa:Bedřichov - Nová louka - Kristiánov - Rozmezí - Čihadla - Krásná Máří - Nová louka - Maliník - Česká chalupa
Vedení:Jack, Bobr, Křižák,
Členové: Mloci: Opic
Tučňáci: Roxtidy, Klíšťák
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Toto byla předposlední plánovaná výprava na běžky. Kupodivu se nás běžkařů sešlo málo – Já, Roxtidy Opic,Bobr, Křižák a Jack. Nastoupili jsme do objednaného autobusu, společně s ostatními z našeho střediska a jeli jsme do Bedřichova. Zde jsme si namazali lyže, nasadili si je a vyjeli jsme. Jeli jsme na Novou louku. Na nové louce jsme si dali svačinu. Také jsme se dohodli kam pojedeme dále. Jeli jsme na Kristiánov. Odtud jsme po dlouhém stoupání dojeli na Rozmezí, kde jsme se nasvačili. Sjeli jsme na Čihadla a odtud na vyhlídku Krásnou Máří, odkud byl překrásný výhled. Když jsme se dost nakoukali tak jsme vyjeli dál, abychom stihli autobus ve tři hodiny. Dojeli jsme na Novou louku, kde jsme si něco koupili. Pak jsme vyjeli na Maliník. A pak jsme jeli na Českou chalupu. Opic po několika držkopádech nakonec dojel (došel) také. Chtěli jsme si sundat lyže ale záhy jsme museli řešit malý problém - Roxtidimu přimrzlo vázání k botě. Když jsme i tohle vyřešili tak jsme museli počkat na další autobus, protože ten, kterým jsme chtěli jet už dávno odjel. Když přijel autobus tak jsme do něj nastoupili a dojeli jsme na Fúgnerku, kde byl rozchod.