Šíp krále Alexandra 12. 11. 2005
Tučňáci: Roxtidy, Klíšťák, Beebob, Pompo, Marek
Nováčci: Lukáš
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Tento celostředisková výprava se tentokrát odehrávala ve městě. Sešli jsme ráno na autobusovém nádraží. Tady jsme byli rozdělěni do šesti skupin. Za 50 mustangů jsme od Komára získali obálku, kde bylo 15 papírů s rozpisem denního programu různých filmových celebrit. Měli jsme za úkol každou celebritu vyfotit. Aby jsme dostali zpět své Mustangy museli jsme vyfotit alespoň deset celebrit. Samozřejmě jsme měli možnost získat i nějaké bonusové body. Třeba získat od celebrit podpis nebo ji vyfotit když pouštěla bublinky z bublifuku. Někdy to nebylo jednoduché jelikož nám v focení bránili osobní strážci celebrit. Poté každá skupina vyrazila do města fotit atd. V půl druhé se všechny skupiny sešli v ulici Ruprechtická. Potom jsme se přesunuli do parku před bazénem kde byly vyhlášeny výsledky-nejlepší skupina byla ta pod velením Alfréda. Zde jsme také dali dárek Charlimu k jeho narozeninám. Poté všechny celbrity mezi nás rozházely bonbóny. Pak si náš oddíl dal nástup, dostali jsme zasloužený počet Mustangů a byl rozchod. Pro vedení však akce nekončila a přesunulo se na jiné místo, kde jsme společně oslavili Charlieho sedmdesáté narozeniny.