Svojsíkův závod - krajské kolo 9. 6. 2001
Vedení:Zip, Pavouk
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Miloš, Hugo, Klokan
Tučňáci: Křižák, Králík, Bobr
Po našem úspěchu na okresním kole Svojsíkova závodu jsme se probojovali do kola krajského. Toto kolo probíhalo v Turnově. Tam jsme také hned po ránu odjeli vlakem a šli jsme hledat prostor závodiště. Chvíli nám to trvalo, ale nakonec se nám to podařilo. Netrvalo dlouho a měl startovat i náš oddíl. Společně jsme si ještě naposled pročetli pravidla a mohli jsme vyrazit na start. Celý závod probíhal vcelku dobře a po skončení jsme měli poněkud smíšené pocity o našem umístění. Pak již přišlo vyhlášení výsledků. Náš oddíl se umístil na perfektním třetím místě. To je jednoznačný úspěch, neboť jsme nechali za sebou i 26. oddíl z našeho střediska. Nyní nás již čekala sladká odměna a cesta domů, kam jsme se také úspěšně dostali. Ještě jednou HURÁ, HURÁ, HURÁ.