Mustang Road Show 2. 4. 2000
Vedení:Jack, Kim, Zip, Pavouk, Muf
Členové: Mloci: J.R., Miloš, Lišák, Slávek, Hugo, Bizon, Matěj, Pepino
Tučňáci: Křižák, Králík, Balvan, Mrkef
Naším posledním velkým úspěchem bylo vystoupení na Mustang Road Show. Jedná se o soutěž, pořádanou jednou za rok, mezi jednotlivými oddíly ve středisku. Soutěž je jednoduchá. Každý oddíl si nacvičí tři písničky v ideálním případě i s nějakou scénkou, které potom prezentuje právě na této akci. Není pravidlem, že vyhraje oddíl, který nejlépe zpívá. Většinou vítězí ten, kdo vymyslí, co nejvtipnější doprovod, či scénku. O vítězi vždy hlasují sami účastníci MRŠe. Letos se MRŠ uskutečnil 2. dubna. Jack s našim oddílem secvičil tři písničky. Jestliže chcete vědět, co jsme zpívali můžete se podívat na stránku s texty písní. Náš oddíl vyhrál dvě nejprestižnější kategorie a to Nejlepší skupina a Nejlepší píseň (kterou se stala píseň Táta). O něco málo níže se můžete podívat na některé fotky jak z MRŠe, tak i z přípravy na něj.