Sjezdovky a běžky II. 22. 1. 2000
Vedení:Zip, Kiwi, Jack, Krab, Pavouk, Medvěd
Členové: Mloci: Miloš, Hugo, Slávek, Nesquik, Lišák, Matěj
Tučňáci: Křižák, Poletuška, Mrkef
Tato výprava byla zajímavá tím, že část oddílu jela na sjezdovky a část na běžky. Každý si vybral jaké lyže chtěl. Tedy nakonec to dopadlo tak, že když jsme se sešli po ránu na nádraží ČSAD měl sjezdovky pouze Zip a Mrkef. Ostatní (Kiwi, Jack, Krab, Pavouk, Medvěd, Křižák, Poletuška, Miloš, Hugo, Slávek, Nesquik, Lišák a Matěj) si raději vzali běžky. Vyjeli jsme střediskovým autobusem na Bedřichov, kde se obě skupiny rozdělili. Běžkaři vyrazili směrem na Novou louku a udělali menší kolečko a na konec si sjeli kopec z Maliníku do Liberce. Sjezdaři vyjeli na bedřichovské sjezdovky, kde jezdili prakticky celý půlden. Kolem čtvrté hodiny odpoledne i tato skupina vyrazila do Liberce a to také přes Maliník dolů. Těsně před Lidovými sady se obě skupiny setkali a dojeli již společně. Pod tímto textem se můžete podívat na některé fotky z této výpravy. Jestliže byste rádi viděli fotku v plné velikosti, tak není nic snazšího, než na ni kliknout.