Svojsíkův závod - okresní kolo 8. 5. 2001
Vedení:Zip, Svišť, Pavouk
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Klokan a Hugo, Miloš
Tučňáci: Křižák, Králík, Bobr
Letos se uskutečnilo postupové kolo Svojsíkova závodu. I náš oddíl se samozřejmě zúčastnil a obsadili jsme skvělé druhé místo. Ale popořádku. Vybrali jsme šest nejlepších z našeho oddílu (J.R., Křižák, Králík, Lišák, Klokan a Hugo) a neméně kvalitní dva náhradníky (Bobr a Miloš). S těmito lidmi jsme se sešli brzo ráno na nádraží MHD. Z vedení se dostavil Zip, Svišť a později ještě Pavouk. Společně i s jinými oddíly jsme vyrazili směrem na Harcov. Když jsme došli ke klubovně střediska Maják, čekalo nás již plno jiných oddílů. Náš oddíl startoval hned jako druhý a tak na přípravu jsme již neměli nijak zvlášť moc času. Bohužel začalo pršet a deště jsme se již nezbavili po celý den. Co se dělo na trati, když kluci běželi nevím, protože jsem na ně čekal v klubovně. Když však přiběhli byli velmi utahaní a promoklí. Všechna únava z nich však spadla, když se začali vyhlašovat výsledky a náš oddíl se dostal na druhé místo. To znamená, že postupujeme do krajského kola, které se uskutečnilo 9.6.2001. Po skončení všech ceremonií jsme se v klidu rozešli domů trénovat na další kolo.