Vánoční schůzka 20. 12. 2000
Vedení:Zip, Svišť, Krab
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Miloš, Hugo, Honza, Čili
Tučňáci: Křížák, Králík, Bobr, Mrkef, Radar, Kobra, Fufík
Tato schůzka byla poslední před Vánocemi, a tak byla trochu netradiční. Právě proto Vám ji trochu přiblížím. Na tuto schůzku donesli vedoucí počítač a na něm jsme po dobu celé schůzky ukazovali postupně všem aktuální podobu naší oddílové internetové stránky (je to ta, na kterou právě koukáte). Po klasickém zahájení proběhla první hra, která spočívala v tom, že družina měla za úkol sestavit co nejrychleji skládačku z Lega podle návodu. Tuto hru vyhráli Tučňáci a následovala další hra, ve které šlo o to hodit na kostce číslo šest. V tu chvíli mohl dotyčný člověk, který šestku hodil, začít jíst kompot, který byl připraven. Ale ve chvíli, kdy další člověk hodil šestku, musel se s ním v jedení vyměnit. A takto hra probíhal až do té doby, než se podařilo sníst, celý kompot. Tato hra neměla vítězů, ani poražených, šlo v ní pouze o to se co nejvíce najíst. Na další hru byli vybráni dva zástupci z každé družiny, jejichž úkolem bylo sníst co nejrychleji čtvrtku chleba, bez toho aby ji zapíjeli. Tuto hru vyhráli opět Tučňáci, za které soutěžil Křižák s Králíkem. Vzhledem k tomu, že se schůzka blížila již k závěru odhalili vedoucí poslední překvapení této schůzky, kterým byl velký dort, na kterém bylo napsáno číslo našeho oddílu, čili 27. Každý si dal kousek a poté jsme již rozloučili naším střediskovým pokřikem a šli jsme domů z naší poslední schůzky v druhém tisíciletí.