Výprava do muzea v Chrastavě 11. 11. 2000
Trasa:Bílý kostel - Chrastava - Panenská hůrka - Buk Republiky - Kryštofovo údolí - Liberec
Vedení:Zip, Jack
Členové: Mloci: J.R., Lišák, Miloš, Hugo, Čili
Tučňáci: Křižák, Bobr, Poletuška, Fufík
Po ránu jsme se sešli v počtu jedenácti lidí na nádraží ČD. Poté jsme vyrazili vlakem do Bílého kostela, odkup pochází naše první fotka, kterou můžete vidět o něco málo níže. Pak jsme se vydali do Chrastavy, kde jsme si chtěli prohlédnout muzeum hasičské techniky. Protože jsme měli ještě dostatek času zahráli jsme si na jedné louce před Chrastavou několik her. Kolem desáté jsme se vydali přímo k muzeu. Po chvíli jsme ho opravdu v Chrastavě našli, ale čekalo nás velké překvapení. Muzeum bylo zavřené a to již od konce října. No, tak jsme se alespoň společně vyfotili před budovou muzea a dali jsme v Chrastavě hodinku rozchod. Poté co jsme se opět sešli jsme se vydali směrem na Panenskou hůrku. Cestou jsme našli dobré místo, kde se dali rozdělávat ohně a tak jsme je tam opravdu rozdělali a opekli si každý, co měl. Zahráli jsme si opět pár her a vydali jsme k Buku republiky. Protože bylo již dost hodin, vydali bez dalších větších zastávek do Kryštofova údolí a odtud vlakem zpět do Liberce.