Tábor 2005 2.-22. 7. 2005
Trasa:naše tábořiště ve Vápně
Vedení:Zip, Kim, J.R., Miloš, Lišák, Radar, Křižák, Králík, Mamut, Bobr, Krab, Pavouk
Členové: Mloci: Dale, Klíšťák, Cvrček, Luňák, Opic, Rak, Luck, Kája
Tučňáci: Honza, Roxtidy, Šíp, Pompo, Kryštof, Marek
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Další rok utekl jako voda a před námi vyvrcholení naši oddílové činnosti a tím je samozřejmě tábor. Tábor trvá 3 týdny a už několik let se koná na stejném místě – v údolí potoka Zábrdky. Letos nám trochu více pršelo. Ubytováni jsme byli jako každý rok v tee-pee Po celou dobu tábora jsme hráli velkou táborovou hru – piráti Dannyho Silvera. Mimo jiné jsme hráli nespočetné množství her. Samozřejmě nemohly chybět ani nalejvárny – dozvěděli jsme jak -vázat uzle, jak dobře vařit, jak šifrovat, něco o skautingu, poznávat stromy a kytky atd. Také jsme každý večer měli potlach, 3 krát byl veliký táborák, byl i bar, každý z nás měl několikrát hlídku, každá družina byla několikrát se ve službě atd. Myslím, že kdybych měl popisovat celý tábor, tak bych se asi upsal. Prostě byl super.