Městská hra - Skautská pošta 6. 4. 2019
Trasa:Vratislavice nad Nisou a okolí
Vedení:Králík, Klíšťák, Krtek, Jenda, Piškot, Zip, Net, Beebob, Mára, Vítek, Gepard
Členové: Mloci: Šípek, Radim, Filip, Honza, Dave, Echo, Vašek 2
Tučňáci: Henry, Svišť, Vlk, Medík, Leochod, Žralok, Jestřáb, Hobit, Kuba, Krumpáč
Zápis do kroniky Zapsal: Beebob
Opět po roce jsme s celým naším i dalším libereckým skautským střediskem, Ještěd, uspořádali městskou hru. Tentokrát se námi vybraná smíšená družstva vydala do okolí Vratislavic nad Nisou, aby si vyzkoušela, jak před 100 lety fungovala tzv. Skautská pošta. Setkali jsme se tak s významnými československými osobnostmi, jako byli např. A. B. Svojsík, T. G. Masaryk, Karel Kramář nebo Ema Destinová. Úkoly byly nelehké, navíc všichni "pošťáci" dostali pořádně zabrat, co se chůze týče. :-) Nakonec jsme se ale s úsměvem na tváři sešli zpět na faře u kostela Nejsvětější Trojice a užili si sladká vítězství (a to doslova!). Zpětně děkujeme také některým odvážným rodičům, kteří tuto městskou hru absolvovali s námi!