Městská hra se střediskem… 10. 3. 2018
Trasa:Městská hra v ulicích Liberce se střediskem Ještěd.
Vedení:Klíšťák, Králík, Zip, Loutka, Vítek, Mára, Gepard, Bizon, Net, Krtek
Členové: Mloci: Jenda, Piškot, Lukáš, Radim, Šimon, Filip, Brouk, Filip 2, Honza, Emet, Soudek
Tučňáci: Grizzly, Šmuel, Kaktus, Svišť, Vlk, Vašek, Medík, Henry, Kryštof
Zápis do kroniky Zapsal: Klíšťák
Během druhé březnové soboty jsme se zúčastnili velkolepé akce, která byla v jistém ohledu netradiční. Pořádali jsme ji totiž ve spolupráci se střediskem Ještěd, díky čemuž jsme měli možnost lépe poznat jejich členy a navázat spolu přátelské vztahy. Ústředním motivem celé akce byla městská hra s názvem Mafie, která byla inspirována stejnojmennou a světoznámou počítačovou hrou Mafia 1. Jednotlivá družstva složená ze členů středisek Mustang a Ještěd mezi s sebou soutěžila v ulicích města Liberce, respektive Lost Heaven, o získání podpory jednotlivých městských čtvrtí pro svého kandidáta na post hlavního mafiánského bosse.