Výprava na boby 30. 1. 2016
Členové: Mloci: Bizon, Honey, Piškot, Radim, Šimon
Tučňáci: Grizzly, Krtek, Šmuel, Svišť, Medík, Henry
Zápis do kroniky Zapsal: Loutka
Zápis od Loutky: Přestože nebyly v Liberci po sněhu ani stopy, v nedalekém Bedřichově se ho nacházelo stále dostatek i přes čím tím dál víc teplejší počasí, takže jsme si mohli opět vyzkoušet zasněžený vrch, na který jsme vyrazili naposledy před dvěma lety, takže jsme si tak mohli vynahradit bobování, které se minulý rok kvůli nedostatku sněhu nekonalo. Po tradičním hromadném a občas šíleném sjíždění kopce nemohlo chybět lehké, hlavně zahřívající občerstvení v nedaleké Lesní chatě, které nám opět dodalo sil na typický zimní souboj mezi jednotlivými členy oddílu - koulování. Ti, kteří házení koulemi moc nemuseli, se věnovali nejrůznějším zimním radovánkám, ať už to bylo stavění iglů, nebo driftování po ledě, kterého se tam nacházelo víc, než dostatek. Nakonec se už blížil čas k odjezdu domů a mnohým se nechtělo zpět - to bylo pochopitelné, přeci jenom zimní radovánky patří k těm krásnějším částem roku a často na ně zůstávají hezké vzpomínky. Zápis od Králíka: Dnes jsme absolvovali společnou výpravu s Vlčaty. Vyrazili jsme na boby na náš léty prověřený kopec! Ovšem toho sněhu během týdne roztálo opravdu hodně, tak jsme občas sjížděli i po trávě. Ale bylo to super :-) V půlce výpravy jsme se zašli ohřát do Lesní chaty a koupili si něco na chuť. Odpoledne jsme dopromokli stavěním bunkru a krmením Králíka s Opicem sněhem.
Videa
Boby 2016 - Hromadný sjezd