Schůzka - zemětřesení 29. 4. 2015
Členové: Mloci: Marvin, Bizon, Jenda, Smíšek, Honey, Kuba, Samsung
Tučňáci: Gepard, Soptík, Grizzly, Šmuel, Piškot, Martin, Vašek
Zápis do kroniky Zapsal: Net
Další schůzka se nesla v duchu nedávného zemětřesení v Nepálu. Naše družinky jakožto dvě skupinky Nepálců si nejdříve v klidu budovali své městečko, ale najednou... Zemětřesení! Nastalo shazování městeček druhé družiny, mnohem úspěšnější byli Mloci (jak ve stavbě, tak i v bourání). Naneštěstí, naše družinky uvízly pod sutinami a museli sehnat energii bez pohybu - jen mimickými svaly dostat kostičku čokolády do pusy z čela. Potom se vyškrábat ze sutin a začít shánět svoje věci zvláštní formou Kimovy hry. Nakonec dorazili záchranáři, ovšem se zvláštním způsobem komunikace - mluvili jen větami začínající na písmeno "P". To se ovšem již nachýlil konec schůzky, kterou si všichni členové užili! :-) Dole můžete mrknout na fotky...