Schůzka - Příjezd prezidenta 25. 3. 2015
Trasa:naše klubovna v Hanychově
Vedení:Net, Tim, Zip, Králík
Členové: Mloci: Marvin, Bizon, Jedna, Smíšek, Orel, Piškot, Majkl, Samsung, Honey
Tučňáci: Gepard, Soptík, Marek, Grizzly, Šmuel, Kaktus, Vlk, Svišť, Vašek, Martin
Zápis do kroniky Zapsal: Net
Další schůzka se nesla ve znamení návštěvy pana prezidenta v Libereckém kraji - úkolem družin bylo postarat se, aby všechno proběhlo v pořádku. Nejdříve jsme zkoušeli hádat hymny různých zemí, aby nedošlo k trapasu, potom jsme se připravovali na vítání prezidenta dosti ztřeštěnou aktivitou - naleznete ji na našem oddílovém Youtube, nebo níže v kronice. Na příjezd jsme se taky potřebovali naučit plánovat s daty a čísly a testovat nápoje pro pana prezidenta, zda nejsou otrávené. Očividně jsme všechno zvládli! :-)
Videa
Na schůzce 25.3 jsme vítali prezidenta u nás v Liberci. Při nácviku z toho vznikl zajímavý mišmaš :-)