Jarňasy 2015 1.-6. 2. 2015
Členové: Mloci: Bizon, Krtek, Majkl
Tučňáci: Gepard, Šmuel, Vlk, Loutka
Zápis do kroniky Zapsal: Bizon
Jarní výprava se konala v Hradci Králové alias na planetě PX3797. Přijeli jsme tam zachránit první posádku, která byla napadena. Zjistili jsme, že to jsou zmutovaní členové první posádky. Museli jsme jim podat léky proti radiaci. Musela pro nás ale přiletět jiná posádka, ale unesl ji šílený fyzik a my jsme mu za ni museli dát dostatek nakadahu. Když jsme ale přišli na místo určení, nebyla tam posádka a byl tam jen fyzik, který nám řekl, že budeme muset přijít v 1:30. Tam byla posádka, ale někdo na nás zavolal policii a my museli utéct. A pak jsem hráli hru o planetu. Vyhráli jsme, ale Země se nechala napálit od fyziků a tak nám poslala souřadnice, na kterých zachytila pohyb. Nic tam nebylo a když jsme se vrátili na základnu, byli tam fyzikové a chtěli nás vyhnat z planety, ale my je porazili a vyhráli. Nakonec se nám dostalo zaslouženého vítězství.
Videa
Týdenní videoblog Mloků z výpravy na planetu PX3797.

Týdenní videoblog Tučňáků z výpravy na planetu PX3797.